O společnosti


  • Firma KONSTRUKT  s.r.o. byla založena v roce 2007. Její kořeny však sahají až do roku 1996, kdy pod názvem B.C.Building Centrum spol. s r.o. začala na náš trh dodávat a  montovat ocelové haly. V tomto roce 1996 naše firma začala úzce spolupracovat s firmou ASTRON, později Lindab-Astron Přerov, dnes Lindab Buildings Přerov, což je mezinárodní společnost se 40ti letou zkušeností, která má zastoupení ve 30 zemích a neustále vyvíjí a dodává ocelové konstrukce po celé Evropě. Spolupráce trvá dodnes. 
 
  • Firma KONSTRUKT s.r.o. má za sebou již postaveno více jak 100 000 m2 hal po celé České republice. Jedná se buď o haly ASTRON nebo o haly vlastní výroby vyráběné ve vlastních prostorách. 
 
  • Firma disponuje dostatečným technickým zázemím a materiálním vybavením k plnění zakázek z oboru ocelových hal, střešních a stěnových systémů a výroby jiných ocelových konstrukcí jako jsou například ocelová schodiště, zábradlí, žebříky,.... Ocelové konstrukce jsou vyráběny ve vysoké kvalitě včetně povrchových úprav.
 
  • Haly jsou dodávány buď jako subdodávka nebo jako generální dodávka stavby na klíč.
 
  • Firma je připravena zabezpečit komplexní zajištění stavby: od vyprojektování vlastní projekční kanceláří,  přes zajištění územního řízení a stavebního povolení vlastními inženýry, po konečné dokončení díla vlastní mechanizací, vlastními stavebními dělníky a školenými montážníky. 
 
  • V případě zájmu o kteroukoliv činnost firmy KONSTRUKT s.r.o., bude cenová nabídka zpracována do 1-3 dnů. Dodávka haly je následně realizována do 8 týdnů od závazné objednávky. Montáž haly trvá podle velikosti od 4 do 8 týdnů.

 

  • Firma KONSTRUKT s.r.o. Vám nabízí kvalitu od poradenství až po dokončení s certifikací ČSN EN ISO 9001:2009 


Těšíme se na naši budoucí možnou spolupráci.

Kolektiv pracovníků  firmy KONSTRUKT s.r.o.

Kontakt »

Kde nás najdete »